mosslabs-dla-prasy

Przedstawiamy Państwu pierwsze na świecie Bawełniane Mydło Kuchenne
z kolekcji Mars&Venus o wyjątkowej recepturze 3:1!

line-whitedla prasy

Dlaczego Bawełniane?

PASEK

Ponieważ zawiera rewelacyjny olej z nasion bawełny, w którym odkryliśmy zdrowie, wszechstronność i moc.

Olej z nasion bawełny ze względu na swoje drogocenne właściwości i idealne proporcje kwasów tłuszczowych nienasyconych do nasyconych, wynoszącym 3:1, uważany jest przez wielu ekspertów z dziedziny zdrowia na całym świecie za jeden z najzdrowszych dla człowieka.

Doskonale odżywia oraz działa ochronnie na wrażliwą skórę. Łagodzi wszelkie podrażnienia i zmniejsza skłonność do ich

występowania. Wyraźnie przyśpiesza procesy regeneracji skóry. Przy codziennych obowiązkach w domu staje się niezbędnym i naturalnym zabezpieczeniem dla dłoni, chroniąc je i pielęgnując. Dodatkowo ma laboratoryjnie potwierdzone działanie wygładzające dojrzałą cerę, poprzez intensywne jej nawilżenie.

Dla młodej skóry stanowi zabezpieczenie przed negatywnym odziaływaniem środowiska, odżywiając ją i odpowiednio natłuszczając, tworząc tym samym naturalną ochronę i barierę przed niepożądanymi czynnikami.

Sam olej z nasion bawełny jest niezwykle bogatym źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz naturalnych tokoferoli, czyli witaminy E. Witamina E jest nazywana „witaminą młodości”. Jest głównym przeciwutleniaczem, który chroni ludzkie komórki przed utlenianiem się, czyli przed ich starzeniem się.

Olej bawełniany dzięki swoim wspaniałym właściwościom zalecany jest również dla cery alergicznej, suchej i wrażliwej. (więcej)

Dlaczego ‘Mars&Venus’?

PASEK

Bawełniane Mydło Kuchenne zostało stworzone przez wyjątkowy zespół składający się w połowie z kobiet i w połowie z mężczyzn. Połączyliśmy siły, aby nasz produkt mógł przeciwstawiać się przestarzałym stereotypom i umacniać pozytywne zmiany w postrzeganiu relacji damsko-męskich podczas codziennych domowych zajęć.

Wierzymy, że Kuchnia to wybitnie równościowe miejsce w domu, które sprzyja tworzeniu się niezwykłych relacji. Dlatego Mars&Venus to pierwsze społecznie zaangażowane naturalne mydło kuchenne, które zadba w niej o równouprawnienie i zacieśni Wasze domowe więzi.

Każda kompozycja zapachowa to połączenie dwóch światów, jego i jej. Współgrają one idealnie ze sobą, tworząc wyjątkowo skuteczny duet w naszej niezwykłej recepturze. Dzięki temu, połączeni ze sobą w każdej butelce Mars i Venus zabiorą was w niezwykłą i pełną nowych doznań podróż po Waszej kuchni. Odkryjecie tam siebie na nowo. (więcej)

Receptura 3:1 – Przewaga dzięki naturze!

PASEK

Po długim i intensywnym okresie wytężonej pracy udało nam się stworzyć w 100% naturalne mydło kuchenne o rozszerzonym zakresie działania. Wyjątkowa filozofia “3:1” naszego Bawełnianego Mydła sprawia, że jest to pierwszy i jedyny w Polsce naturalny produkt, który łączy w sobie, aż trzy funkcje. Wszystko za sprawą opracowanej przez nas nowatorskiej i naturalnej receptury!

Po pierwsze. Nasze Bawełniane Mydło doskonale czyści i pielęgnuje dłonie, jednocześnie chroniąc je w trakcie wykonywania domowych zajęć.

Po drugie. Z łatwością pomoże skutecznie i bezpiecznie umyć naczynia oraz wszelkie powierzchnie kuchenne,

dzięki zastosowaniu najnowszych, naturalnych środków czyszczących.

Po trzecie, także dzięki swojej w 100% naturalnej recepturze, nasze Bawełniane Mydło Kuchenne będzie również niezwykle pomocne przy myciu warzyw i owoców, bezpośrednio przed ich spożyciem. Produkty te, zanim trafią na sklepowe półki i finalnie do naszych domów, narażone są na kontakt m.in. ze środkami ochrony roślin, nawozami sztucznymi oraz wieloma innymi nieczystościami. A przecież nie myjemy rąk po przyjściu do domu jedynie pod bieżącą wodą – dlatego według większości lekarzy i dietetyków nie powinniśmy myć tylko wodą również warzyw i owoców przed ich spożyciem.

W trosce o Państwa zdrowie i zdrowie Państwa najbliższych, stworzyliśmy w pełni naturalne Bawełniane Mydło Kuchenne, tak aby po jego zastosowaniu, każdy mógł spożywać warzywa i owoce zdrowo i bezpiecznie, ale jednocześnie tak, by nie niszczyć ich drogocennych wartości odżywczych.

Dlatego umyjmy dokładnie np. jabłka przed ich zjedzeniem, mając na uwadze co działo się z nimi zanim trafiły do naszych rąk i cieszmy się beztrosko z każdego innego ulubionego owocu lub warzywa.

Naturalnie pomoże nam w tym Bawełniane Mydło Kuchenne. (więcej)

Bawełniane Mydło Kuchenne na ratunek!

Od dzisiaj nie muszą już Państwo stosować wyłącznie produktów przepełnionych chemią podczas domowych zajęć – nasze naturalne Bawełniane Mydło Kuchenne jest obecnie równie skuteczne, a jednocześnie zdrowsze i bezpieczniejsze dla naszej skóry, pożywienia oraz środowiska naturalnego. Bawełniane Mydło Kuchenne z pewnością przyczyni się też do zachowania go w lepszym stanie dla kolejnych pokoleń.

Naśladujemy naturę!

PASEK

W tym celu zastosowaliśmy przełomowy, naturalny olejek z nasion bawełny, dodatkowo wzbogaciliśmy go o najlepsze, naturalne olejki i ekstrakty, bogate w bioaktywne związki. Całość uzupełniliśmy jeszcze o naturalną alantoinę, a także o pro-witaminę B5 i wiele innych naturalnych dodatków. Wszystko po to, by stworzyć z naszego Bawełnianego Mydła Kuchennego niespotykane wcześniej wszechstronne i naturalne narzędzie do skutecznej i kompleksowej ochrony dłoni podczas domowych obowiązków oraz do utrzymywania w nieskazitelnej czystości samego domu. Zastąpiliśmy tym samym dwa popularne, syntetyczne produkty: mydło do rąk i płyn do naczyń, oraz wprowadziliśmy jednocześnie nową funkcjonalność w postaci naturalnego płynu myjącego do warzyw i owoców.

Dodatkowe korzyści jakie za tym idą to przede wszystkim oszczędność czasu, pieniędzy i miejsca w każdej kuchni.

Komfort, którego wcześniej nie doświadczyli Państwo w swojej kuchni i wygoda jaką zapewnia Bawełniane Mydło Kuchenne podczas codziennego użytkowania, odmieni Państwa postrzeganie tego miejsca i sprawi, że odkryją Państwo swoją kuchnię na nowo.

Gwarancja od MOSS

PASEK

To, na co teraz Państwo patrzycie, a być może za chwilę będziecie również trzymać w swoich dłoniach, zrodziło się z troski. Na początku z troski o naszych najbliższych. Dziś jednak chcemy podzielić się naszym Bawełnianym Mydłem Kuchennym również z Państwem i zatroszczyć się również o Was.

Bo wszyscy zasługujemy na to, żeby czerpać pełnymi garściami z doskonałości natury.

Oddajemy zatem do Państwa rąk niezwykłe narzędzie – Bawełniane Mydło Kuchenne.

Mamy pewność, że efekty naszej wytężonej pracy przyczynią się do polepszenia wygody i komfortu w państwa domach i

jeszcze bardziej zainspirują do zdrowego stylu życia.

Jeśli nadal mają Państwo wątpliwości, to po prostu sami sprawdźcie. Przekonacie się osobiście, że można naturalnie dbać o dom i najbliższych w zgodzie z samą Naturą i w doskonałej komitywie z nią.

Taka jest nasza filozofia. W to wierzymy. To zapewniamy!