mosslabs-onas

Ponieważ pierwsze litery w nazwie firmy
pochodzą właśnie od nazwiska jej założycieli.

black-linemoss jak mossakowscy

MOSS LABORATORIES – O NAS

PASEK

MOSS jak Mossakowscy. Ponieważ pierwsze litery w nazwie firmy pochodzą właśnie od nazwiska jej założycieli. Ale w języku angielskim słowo „moss” oznacza również mech.

Mech jest ‘rośliną pionierską’, ponieważ lubi zasiedlać nowe tereny, które nie były dotychczas zasiedlone. Należy zatem do gatunku roślin, który dokonuje kolonizacji siedlisk z różnych przyczyn wolnych wcześniej od roślinności.  Jest przystosowany do zasiedlania miejsc ubogich w składniki odżywcze i wodę. Ma małe wymagania w stosunku do żyzności gleby i temperatury otoczenia.

Rośliny pionierskie umożliwiają z czasem kolonizację kolejnym, większym i bardziej opieszałym roślinom.

Powyższy opis pasuje więc idealnie do charakterystyki pionierskich rozwiązań firmy MOSS Laboratories oraz jej prekursorskiego podejścia do kosmetyków naturalnych. Jesteśmy bardzo ambitną firmą z wielkim potencjałem, którą

cechuje przede wszystkim innowacyjność pomysłów. Receptury, które powstają w naszych laboratoriach i we współpracy z najlepszymi polskimi biotechnologami są zawsze bezprecedensowe i niespotykane wcześniej na rynku produktów naturalnych. Przecieramy szlaki jako pierwsi pod realizacje na szeroką skalę, niezwykle zaawansowanych, ale i jednocześnie często w 100% naturalnych produktów.

Od lat badamy wymagający rynek kosmetyków naturalnych w Polsce i na świecie. A dzięki wieloletnim poszukiwaniom swojego miejsca w tej branży, dzisiaj sami wchodzimy na niego pewnie i z dużymi sukcesami, nie tylko na naszym rodzimym, polskim rynku.

Aby pozostać konkurencyjnym na krajowym rynku oraz mierzyć siły ze światowymi markami podwyższamy poprzeczkę. Naszym kluczem do sukcesu stało się unowocześnianie procesu produkcji i wprowadzanie innowacyjnych produktów, bogatych w najnowsze rozwiązania własne oraz te najnowocześniejsze, znane na świecie dopiero od niedawna.

Obserwując nie tylko rynek kosmetyczny, ale także inne branże mające bezpośredni wpływ na trendy w kosmetyce, tworzymy koncepcje produktów, za którymi stoją najnowocześniejsze receptury w pełni naturalnych wyrobów.

Dzięki tej odwadze firma MOSS Laboratories może dzisiaj prężnie rozwijać się i osiągać przewagę, nad tymi wszystkimi podmiotami, które zdecydowały się świadomie eksploatować ponad miarę przestarzałe technologie i wysłużone receptury, znane światu często już od wielu, wielu lat.

Jesteśmy gotowi, aby już dzisiaj wręczyć Państwu do rąk własnych, produkty, które zaistnieją w szerokiej świadomości reszty odbiorców dopiero w przyszłości.

Współpracując blisko z naturą i szanując jej zwyczaje, nauczyliśmy się odkrywać prawa rządzące w przyrodzie i pokornie czerpać z jej mądrości pełnymi garściami. Na tym właśnie polega nasza przewaga. To Przewaga Dzięki Naturze.™