Mars & Venus – naturalne bawełniane mydła kuchenne

Produkty, które chcemy Wam zaprezentować, łączą. Łączą w sobie trzy różne funkcje, łączą w swoim składzie niezwykłe właściwości naturalnych składników, łączą zapachy imbiru i bergamotki, rozmarynu i mięty, wrzosu i lawendy. Łączą też kobiety i mężczyzn. Nazwa naszej linii – Mars & Venus – powstała właśnie z połączenia sił obu płci, a efektem jest niezwykły produkt, którego celem jest zerwanie z archaicznym podejściem do stereotypowego podziału ról w obowiązkach domowych. Bawełniane Mydło Kuchenne z tej właśnie linii przeznaczone jest i dla kobiet, i dla mężczyzn. To produkt do wspólnego zmywania naczyń, kosmetyk, który może być stosowany przez każdego. Wspólny – taki właśnie ma być.

Ten wyjątkowy mariaż widoczny jest również na opakowaniu naszego produktu. Mars & Venus – stykające się ze sobą podobizny postaci przypominają nam o jego wszechstronnym przeznaczeniu. W naszym przypadku ta wyjątkowa więź przyniosła niesamowite efekty – sprawdźcie, czy Bawełniane Mydło Kuchenne połączy Was równie mocno!

wrzos i lawenda

Zastosowaliśmy najnowszy, naturalny olejek z nasion bawełny, dodatkowo wzbogaciliśmy go o naturalny wyciąg z kwiatów wrzosu oraz naturalny olejek lawendowy, całość uzupełniliśmy o naturalną alantoinę, a także o pro-witaminę B5 i wiele innych naturalnych dodatków, a wszystko po to, by stworzyć z naszego Bawełnianego Mydła Kuchennego niespotykane wcześniej naturalne i wszechstronne narzędzie do skutecznej i kompleksowej ochrony dłoni podczas domowych obowiązków oraz do utrzymywania w nieskazitelnej czystości samego domu.

Zastosowaliśmy najnowszy, naturalny olejek z nasion bawełny, dodatkowo wzbogaciliśmy go o naturalny wyciąg z korzenia imbiru oraz naturalny olejek z bergamotki, całość uzupełniliśmy o naturalną alantoinę, a także o pro-witaminę B5 i wiele innych naturalnych dodatków, a wszystko po to, by stworzyć z naszego Bawełnianego Mydła Kuchennego niespotykane wcześniej naturalne i wszechstronne narzędzie do skutecznej i kompleksowej ochrony dłoni podczas domowych obowiązków oraz do utrzymywania w nieskazitelnej czystości samego domu.

rozmaryn i mięta

Zastosowaliśmy najnowszy, naturalny olejek z nasion bawełny, dodatkowo wzbogaciliśmy go o naturalny olejek rozmarynowy oraz naturalny wyciąg z mięty lekarskiej, całość uzupełniliśmy o naturalną alantoinę, a także o pro-witaminę B5 i wiele innych naturalnych dodatków, a wszystko po to, by stworzyć z naszego Bawełnianego Mydła Kuchennego niespotykane wcześniej naturalne i wszechstronne narzędzie do skutecznej i kompleksowej ochrony dłoni podczas domowych obowiązków oraz do utrzymywania w nieskazitelnej czystości samego domu.