Mars i Venus_KV_water_MIETAZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

+48 602 626 311

info@mosslabs.pl

19,99zł

360 ml

Administratorem Twoich danych osobowych jest
MOSS Laboratories Marta Mossakowska-Kosińska z siedzibą w Łodzi,
numer NIP: 7251858037. Więcej o ochronie Twoich danych

Kaffir Lime

Rozmaryn  na terenach śródziemnomorskich jest uznawany nie tylko za wszechstronną roślinę leczniczą, lecz także za symbol miłości i wierności.

Pozyskiwany z niego olejek rozmarynowy wykazuje silny potencjał w zwalczaniu wirusów, bakterii i grzybów. Działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Chroni naszą skórę przed szkodliwym wpływem promieniowania UV i wolnymi rodnikami.

Olejek rozmarynowy ma działanie odkażające i antybiotyczne, wzmacnia odporność skóry, działa kojąco i łagodzi infekcje. Może być używany na powierzchowne rany, skaleczenia i zadrapania. Nie pozwoli dostać się bakteriom do uszkodzonego miejsca, dzięki czemu uchroni Cię przed infekcjami. Pomaga też w ich leczeniu, przyśpieszając regenerację naskórka. Posiada ponadto właściwości przeciwalergiczne.

Jedną z ważniejszych właściwości olejku rozmarynowego jest również jego działanie powstrzymujące procesy starzenia.

Rozmaryn zawiera również tymol, środek pobudzający, co powoduje, że jego wyrazisty zapach pomaga zwiększyć jasność umysłu, zwalcza stres i poprawia samopoczucie, zwiększając poziom pozytywnej energii.

rozmaryn i mięta

Zastosowaliśmy najnowszy, naturalny olejek z nasion bawełny, dodatkowo wzbogaciliśmy go o naturalny olejek rozmarynowy oraz naturalny wyciąg z mięty lekarskiej, całość uzupełniliśmy o naturalną alantoinę,  pro-witaminę B5 i wiele innych naturalnych składników a wszystko po to, by stworzyć z naszego Bawełnianego Mydła Kuchennego niespotykane wcześniej naturalne i wszechstronne narzędzie do skutecznej i kompleksowej ochrony dłoni podczas domowych obowiązków oraz do utrzymywania w nieskazitelnej czystości samego domu. Zastąpiliśmy tym samym dwa popularne, syntetyczne produkty: mydło do rąk i płyn do naczyń, oraz wprowadziliśmy jednocześnie nową funkcjonalność w postaci naturalnego płynu myjącego do warzyw i owoców..

Od dzisiaj nie muszą już Państwo stosować wyłącznie produktów przepełnionych chemią podczas domowych zajęć – nasze naturalne Bawełniane Mydło Kuchenne jest obecnie równie skuteczne, a jednocześnie zdrowsze i bezpieczniejsze dla naszej skóry, pożywienia oraz środowiska naturalnego. Bawełniane Mydło Kuchenne z pewnością przyczyni się też do zachowania go w lepszym stanie dla kolejnych pokoleń.

Składniki (INCI):AQUA, COCO GLUCOSIDE, COCAMIDIPROPYL BETAINE, GLYCERIN, COTTONSEED OIL GLYCERETH-8 ESTERS, MENTHA PIPERITA HERB EXTRACT, GLUCONOLACTONE, D-PANTHENOL, XAN- THAN GUM, SODIUM BENZOATE, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF OIL, ALLANTOIN.

Bawełniane Mydło nie zawiera: SLS, SLES, PEG oraz PRB.

Kaffir Lime

Mięta jej nazwa pochodzi od imienia nimfy, która została przemieniona w tę leczniczą roślinę przez Hadesa. Z pozoru wydaje się być dobrze nam znana i przez to może przewidywalna. Jednak przy bliższym poznaniu, możemy łatwo się przekonać, że mamy do czynienia z silną i rezolutną niewiastą jakiej nie znaliśmy wcześniej. Świadczą o tym m.in. właściwości lecznicze mięty oraz jej wszechstronne zastosowanie.

Olejek eteryczny zawiera garbniki, które łagodzą podrażnienia, flawonoidy czyli przeciwutleniacze i kwasy fenolowe o właściwościach odkażających. Dzięki czemu olejek miętowy ma bardzo pozytywny wpływ na naszą skórę – wygładza ją, nawilża i tonizuje, jednocześnie oczyszcza ją i pobudza do regeneracji. Dodatkowo zawarte w ekstrakcie miętowym karoten, rutyna, witaminy A i C, a także pierwiastki: żelazo, magnez, wapń, potas powstrzymują procesy starzenia się skóry. Własności przeciwutleniające mięty chronią jej komórki i pomagają w stanach zapalnych, przyspieszając ich odnowę.

Dodatkowo, potwierdzono właściwości antyseptyczne i antybakteryjne w badaniach klinicznych wykazując, że mięta lekarska posiada zdolności antybiotyczne wobec bakterii najczęściej powodujących zatrucia pokarmowe, takich jak: salmonella, E.coli oraz gronkowiec złocisty. Działa więc dezynfekująco.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Mosslaboratories
Product Name
Mars & Venus - Rozmaryn & Mięta
Price
PLN 19,99
Product Availability
Available in Stock